Perdeleriniz Güneşi Görünce Işıl Işıl Parlasın
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Anadolu Yakası Perde Yıkama

Anadolu Yakası Perde Yıkama hizmetimizde perdelerinizi titizlikle ve hijyenik olarak yıkamaktayız.

Anadolu Yakası Perde Yıkama işleminde atık su kesinlikle kullanılmamaktadır.

anadolu-yakasi-perde-yikama

Store Perde Yıkama Fiyatları

Her 10 kadından mutlaka 7 tanesi evde stor perde yıkama girişiminde bulunmuştur. Fakat ilk deneyimden sonra Anadolu Yakası Perde Yıkama firmaları mutlaka araştırılmış ve birçok firma aranarak stor perde yıkama fiyatları araştırılıp karşılaştırılmıştır.

Evde Stor Perde Yıkama

           Evde stor perde yıkama ise genelde firmadan firmaya değişmektedir fakat yine de yakın bölgelerde bu fiyat çok oynamamaktadır.

Stor Perde Yıkama İstanbul

           Stor perde yıkama İstanbul mağazaları Anadolu yakası perde yıkama firmaları ile neredeyse aynı ücretlerde stor perde yıkamaktadır.

Stor Perde Temizleme Firmaları

Tek başınıza yapacağınız evde stor perde yıkama işleminde ise stor perde temizleme firmaları bu işlemi sizin adınıza titizlikle yapmaktadır.

Stor Perde Yıkama Anadolu Yakası

           Stor perde yıkama anadolu yakası bu ay arama motorlarında çok kez aranmıştır ve firmalarda özellikle Anadolu yakası perde yıkama firmaları kendilerini duyurmak adına birçok yere reklam vermiştir.

Hatta sadece Anadolu yakası değil Anadolu yakası perde yıkama ve stor perde yıkama İstanbul kelimeleri üzerine hayli yoğunlaşmıştır.

Gün içerisinde evlerimizi ısıdan, tozdan, kirli havadan, ışıktan koruma işlevi gören perdelerimiz günün ağırlığı ile beraber kirleniyor veya tozlanıyor. Düzenli olarak yapılması gereken perde temizliğini eğer özenli bir şekilde yaptırmazsanız perdelerinizi yıkatmış olmanız temizlenmemesi açısından pek fark edilmemektedir. Anadolu Yakası Perde Yıkama firmaları bu işi özenle yapmakta ve ürünlere kesinlikle herhangi bir zarar vermemektedir. Özellikle stor perdelerin kullanımı da yıkanması da çok zordur. Kullanımında yıpranmalar doğru kullanım olmaması nedeniyle çok fazla yıpranma, kırılma meydana gelmektedir. Stor perdelerin haricinde ise standart perdelerde de cama takılma gibi durumlar çok sık yaşanmaktadır.

Kokunun çok sindiği özellikle sigaranın beyaz veya krem rengi perdelerde çok fazla değişime uğrattığı görülmektedir. Fakat stor perdeler ile karşılaştırmak gerekirse stor perdelerinizi makinede rahatlıkla yıkayamazken normal perdelerinizi rahatlıkla makineye atabilirsiniz. Fakat yine de stor perde şıklığını veremeyen tüllerinizden vazgeçip her geçen gün bir yenisinin eklendiği stor perde modellerinden seçebilir evinizin şık görünümünü daha şık bir hale getirebilirsiniz. 2016 yılında moda olan zebra perde modelleri ile eviniz daha ferah görünecek ve sadeliğe şıklık katacağınız açık renk modeller arasında seçme şansınız çok zor olacak. 1 gün içerisinde yıkanıp size teslim eden stor perde yıkama firmalarına mutlaka göz atmanızı öneririz.

Anadolu Yakası Perde Yıkama firmaları içerisinde teknolojiyi yakından takip eden firmamız size bir telefon kadar yakındır.