Perdeleriniz Güneşi Görünce Işıl Işıl Parlasın
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Ataşehir Perde Yıkama

Ataşehir Perde Yıkama hizmetimizde perdelerinizi titizlikle ve hijyenik olarak yıkamaktayız.

Ataşehir Perde Yıkama işleminde atık su kesinlikle kullanılmamaktadır.

atasehir-perde-yikama

Perdeler evin en önemli eşyası, hatta aksesuar görüntüsünün oluşmasını sağlayan temel parçalardandır. Ataşehir Perde Yıkama bu itinayı özenle göstererek, müşterilerine ilk günkü şıklığı garantiler.

Store Perde Yıkama

Yıkama işlemlerinde gösterilen özen her türlü perdeyi ve koltukları kapsadığından stor perde yıkama işlemleri müşterinin talebi ile evden sökülerek halı özel şampuanlarla Ataşehir Perde Yıkama fabrikalarında yıkanarak, kurutma makinesine konulmadan özel klimalı odalarda yapılır. Stor perde yıkama özenle silinerek ve renk koruyuculuğu sağlanarak yapıldığından perde yıkama hizmeti için istisnasız temizlik garantisi verilir.

Ataşehir Koltuk Yıkama

           Ataşehir koltuk yıkama işlemleri içinde perdeler kadar dikkatli ve özel şampuanlarla yapılıp, kumaş kalitesine göre basınçlı su ve vakumlu çeken makineler kullanılarak yapılır. Ataşehir koltuk yıkama ev ve ofis koltuklarını temizleme konusunda üstün başarılar elde etmiştir.

Perde Yıkama Hizmetleri

           Ataşehir Perde Yıkama farklı ilçelerden gelen talepleri de değerlendirerek iş ya da ev perdelerini yerinden sökerek fabrika alanında perde yıkama hizmetleri sağlayarak gerçekleştirir.

Zebra Perde Yıkama Ataşehir

           Zebra perde yıkama Ataşehir tül perde veya stor perde temizleme Ataşehir olarak birçok konuda müşterilerine hizmet ağı sunar. Zaman zaman özellikle yaz başında ve bayram dönemlerinde yoğunluk yaşanabileceğinden zebra perde yıkama Ataşehir görevinin başındadır.

Stor Perde Temizliği Ataşehir

           Stor perde temizliği Ataşehir olarak müşterilere aynı gün teslim konusunda esneklik isteyerek en geç 3 gün içinde yerine teslim ve takma garantisi talep edebilmektedir.

Perde Yıkama Nasıl Yapılır

           Perde yıkama nasıl yapılır sorusunu merak eden müşterileri için önceden telefonla bilgi verilebildiği gibi perde yıkama nasıl yapılır açıklamalı ve resimli broşürler bastırarak alışveriş merkezlerinde veya kalabalık otobüs metro girişi gibi alanlarda bilgilendirme yapar.

Perde Kuru Temizleme Fiyatları

           Perde kuru temizleme fiyatları perdelerin genişliğine ve büyüklüğüne göre değişebilmektedir. Perde kuru temizleme fiyatları ayrıca metre olarak hesaplanıp, cam ve parça başı olarak müşteriye teslim yapılırken sunulur. Perdeler yerinden sökülürken fiyatları bilerek kabul eden müşteriler, teslimat yapılıp yerine takılan perdelerden sonra ödeme yapılır.

 Nova Perde Yıkama

           Nova perde yıkama konusunda birçok başarılar elde ederek müşterilerin öncelik verdiği firmalardandır. Perdelerin ilk günkü kadar canlı ve temiz görünmesi için Nova perde yıkama başarılı çalışmalar yaparak, daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefler.

Küçükbakkalköy Perde Yıkama

           Küçükbakkalköy perde yıkama iş yerleri ve evlerdeki her türlü perde temizliği yaparak, aynı gün teslimat yapmak için hızlı ve pratik temizleme işlemleri uygular. Evlerde tazelik ve temizlik hissi uyandıran perde temziliği için Küçükbakkalköy perde yıkama yoğun mesai harcar.

           Ataşehir perde yıkama ayrım yapmadan aynı kalite ile hizmet sağlama bilinci taşıyan ve konusunda isim yapmış firmaları bünyesinde barındıran ilçelerden olup, birçok talebi değerlendirme ve şubelerin açılıp aynı hizmetten yararlanmak isteyen müşteri istekleriyle olumlu sonuçlar almaktadır.

Ataşehir Perde Yıkama firmaları içerisinde teknolojiyi yakından takip eden firmamız size bir telefon kadar yakındır.