Perdeleriniz Güneşi Görünce Işıl Işıl Parlasın
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Çekmeköy Perde Yıkama

Çekmeköy Perde Yıkama hizmetimizde perdelerinizi titizlikle ve hijyenik olarak yıkamaktayız.

Çekmeköy Perde Yıkama işleminde atık su kesinlikle kullanılmamaktadır.

cekmekoy-perde-yikama

Stor Perde Yıkama

           Stor perde yıkama için yapılması gerekenler ilk önce temiz bir zeminin hazırlanması gerekir. Çünkü çekmeköy perde yıkmama perdelerinizin buruşmaması ve kumaşın katlanmaması göz önünde bulundurur.. Yoksa iz yapıp geri düzelmez. Daha sonra sabun ve şampuanla ılık bir suyla yumuşak bir sünger hazırlamamız gerekir. Stor perdeyi yukarıda tamamen toplayın. Zemine yatırarak boruyu oklava gibi çevirerek perdeyi tamamen açın. Süngeri hazırladığınız ılık bol köpüklü suda ıslatıp sıkarak bırakın. Köpük kısımlarından alarak temizleyin. Aynı işlemi arkası içinde uygulayın. Tabi bununla kimse uğraşmak istemez.

Stor Temizleme Fiyatları

Bunun için sizlere stor temizleme fiyatları hakkında bilgi vermek istiyorum. Genellikle fiyatları 100-300 arasında değişmektedir. Firmamızla iletişime geçerek en uygun ve güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Perde Temizleme Püf Noktaları

           Perde temizleme püf noktaları vardır. Bunlardan ilki tül perdeleri makineye atmadan önce deterjanlı ılık bir suda bir gün bekletmemiz gerekir. Diğer gün makineye atabiliriz. Beyazlatmak için yıkama suyuna iki kaşık şeker atmalıyız. Perde temizleme püf noktaları böyledir.

Stor Perde Yıkama Ümraniye

Bir başka stor perde yıkama Ümraniye vardır. Burada da aynı şekilde kaliteli ve güvenli hizmet verilmektedir. Hem evlerden güvenilir şekilde alırlar. Getirince montajına kadar güzel bir hizmetle sunarlar. Stor perde yıkama Ümraniye İstanbul’un perde yıkama kalitesi olarak önerilecek yerlerdendir.

Stor Perde Temizleme Firmaları

           Stor perde temizleme firmaları İstanbul Bahçelievler, Bahçeşehir, Bağcılar, Güngören, Bakırköy, Başakşehir, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Avcılar ilçelerinde itina ile yıkanır. Stor perde yıkama biraz zordur. Bu yüzden uzman kişilerin yıkaması daha mantıklıdır. Stor perde temizleme firmalarından araştırarak verilmesi daha iyidir. Stor temizleme fiyatları uygundur.

Pendik Stor Perde Yıkama

İstanbul’un bir başka ilçesi olan Pendikte de, pendik stor perde yıkama hizmetleri verilmektedir. Üstelik doğal şampuanlarla yıkanıp kaliteden taviz verilmiyor. İyi olarak birçok yer vardır. Bunlardan birisi de Pendik stor perde yıkama.

           Çekmeköy perde yıkama İstanbul semtinde profesyonel bir hizmet vermektedir. Perde temizliği çok zor bir iştir. Ama Çekmeköy perde yıkama herkesi bu zahmetten kurtarıp pırıl pırıl perdelere sizin el sürmenize izin vermeyip kendileri asıyor. Perdeler ne kadar yıkanırsa yıkansın eski halini almazlar.

Perdeler sürekli kirli sararmış görünür. Genellikle kullandığımız temizlik malzemelerinden de kaynaklanıyor olabilir. Perdeler evlerimiz olmazsa olmazı olduğu için Çekmeköy perde yıkama sizlere fırsat vererek kaliteli güvenilir bi ortamda perdeleriniz eski halinde bembeyaz gözüküyor. Son sezon kullandıkları makineler sayesinde perdeler ihtişamlı görünümüne kavuşuyor. Ama biz Çekmeköy perde yıkama semtinde sizi uğraştırmadan uygun fiyatlarla bekliyoruz.

Çekmeköy Perde Yıkama firmaları içerisinde teknolojiyi yakından takip eden firmamız size bir telefon kadar yakındır.