Perdeleriniz Güneşi Görünce Işıl Işıl Parlasın
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Hakkımızda

Perde yıkamada yılların verdiği tecrübe ile hizmetinizdeyiz.

zumrut-perde-yikamaZümrüt Perde Yıkama 20 yıldır sahip olduğu tecrübe ile sizlere kaliteli hizmet  vermekten gurur duyar. Kurulduğu günden itibaren siz değerli müşterilerimize kalitenin en iyisini sunmak için özenle çalışmaktayız.

Zümrüt Perde Yıkama olarak sizlere daha iyi hizmet vermek adına ücretsiz servis imkânı sağlamaktayız. Anadolu yakasının tüm ilçelerinde bulunan bayilerimiz ile siz değerli müşterilerimize 7/24 ücretsiz perde toplama ve dağıtım işlemleri yapmaktayız.

Zümrüt Perde Yıkama olarak fabrikamızda perdeleriniz özenle yıkanmaktadır. Perde yıkama işlemlerinde kullandığımız temizlik malzemelerinin tamamı bitkisel şampuanlardan oluşmakta ve her perdenin cinsine uygun şekilde şampuan seçimi yapılıp itina ile temizlik  sürecine başlanmaktadır.

zumrut-perde-yikamaTemizlik sürecinin ardından, fabrikamız içerisinde bulunan tamamen doğal şartlar altında kurutma odalarında perdelerinizin kurutma işlemi yapılmaktadır. Perdeleriniz kurutulurken hiçbir şekilde zarar görmemektedir.

Zümrüt Perde Yıkama sizlere ve bizlere zaman kazandırarak perdelerinizi daha hızlı ve özenle kurutmaktadır. Zümrüt Perde Yıkama bünyesinde hizmet veren Kalite Kontrol personelimiz yıkama ve kuruma işlemlerinden geçen perdelerinize son rötuşları yapmaktadır.

Perdelerinizin temizliği kalite ve kontrol personellerimiz tarafından yeterli bulunmazsa temizlik süreci tekrar tekrar yenilenmektedir. Perdelerinizin temizliği yeterli ise koku ve parfüm işlemleri de bu aşamada yapılmaktadır. Bu işlemlerden sorunsuz bir şekilde geçen perdeleriniz bundan sonraki işlem olan paketleme aşamasına geçmektedir.

Özenle ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle yıkanan perdeleriniz, aynı özen ve hassasiyetle paketlenip servislerimiz aracılığıyla sizlere ulaştırılmak için sıraya konulmaktadır.

Zümrüt Perde Yıkama olarak bizi seçtiğiniz için Siz Değerli Müşterilerimize TEŞEKKÜR EDERİZ.