Perdeleriniz Güneşi Görünce Işıl Işıl Parlasın
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Kadıköy Perde Yıkama

Kadıköy Perde Yıkama hizmetimizde perdelerinizi titizlikle ve hijyenik olarak yıkamaktayız.

Kadıköy Perde Yıkama işleminde atık su kesinlikle kullanılmamaktadır.

kadikoy-perde-yikama

           Kadıköy perde yıkama firması stor perdelerinizi, evinizden teslim alınarak, tekrar evinize teslim edilmektedir. Stor perde yıkama, her ne kadar evde yapılsa da, temizlenmesi firmaların yaptığı kadar olmuyor.

Stor Temizleme Fiyatları

Ayrıca, stor temizleme fiyatları, bilinenin aksine, daha uygun fiyatlar ile temizlenmektedir.

Perde Temizleme Püf Noktaları

Bunun için bazı perde temizleme püf noktaları dikkate almak gerekiyor. Eğer, stor perdelerinizi, her ay gibi yerinden çıkartarak, ilk önce deterjanlı su ile daha sonra nemli bir bez ile silerseniz, temizliğiniz daha da kolaylaşacaktır.

Stor Perde Yıkama Ümraniye

Eğer, evinizde kendiniz temizlemek için uğraşmak istemiyorsanız, stor perde yıkama Ümraniye firması, fabrikası 7 gün 24 saat, stor perdelerinizi temizlemek için hizmetinizdedir.

Stor Perde Temizleme Firmaları

Stor perdeler, zaman ile kalorifer isi, sigara dumanı, toz gibi dış etkenlerden kirlenerek, temizlenmesi gerekmektedir. Bunun için, stor perde temizleme firmaları kurulmuştur.

Pendik Stor Perde Yıkama

Bu semtlerden birisi olan, Pendik stor perde yıkama firmaları da, Pendik semti ve diğer çevre illere de hizmet vermektedir.

Stor Yıkama Makinası Fiyatları

           Stor yıkama makinası fiyatları ise sahip olduğu donanıma ve özelliklere göre 1.000 – 10.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu maliyetlerdeki makineyi almak yerine daha uygun fiyatlarda sizlere son derece profesyonel perde yıkama hizmeti sunuyoruz.

Zebra Perde Yıkama Fiyatları

Stor perdeler, hayatımıza hem kullanım açısından hem de hijyen ve temizliği açısından büyük kolaylıklar sağlamıştır. Stor perdeleriniz ve zebra perde yıkama fiyatları arasında pek bir fark yoktur. Stor perdeleriniz, son teknoloji makineler ile yıkanmaktadır. Makineler ile yıkanan stor ve zebra perdeleriniz, tıpkı ilk günkü gibi pırıl pırıl parlayacaktır. Ayrıca, stor yıkama makinesi fiyatları da, oldukça uygun koşullar ile birlikte sipariş edilerek temini sağlanmaktadır. İstanbul’un büyük bir şehir olması nedeni ile her semtte stor yıkama firmaları kurulmuştur ve son teknoloji makineler ile birlikte yıkanmaktadır.

Evlerimizin gelinliği perdelerimiz, tüllerimiz. Önceki yıllarda, pencerelerimizin tülleri ayrı olurdu, güneşlikleri ayrı olurdu. Her ay yıkamamız gereken tüller ve güneşlikler, bir eziyet haline gelirdi. Şimdi ise, stor perde firmaları ürettiği stor perdeler ile biz bayanların işini biraz daha kolaylaştırdı.

Uygun fiyata stor perde temizliği yaptırmak istiyorsanız eğer, stor perdelerinizi evinizden alarak teslim eden Kadıköy perde yıkama firması ile gönül rahatlığı ile perdelerinizi teslim ederek, temizliğini yaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, yıkama ve temizleme firmalarını arayarak, adresini vermeniz olacaktır. İtina ile storlarınız yerlerinden sökülerek alınır, yıkanır, temizlenir ve evinize gelinerek, montajı yapılarak size teslim edilmektedir.

Kadıköy Perde Yıkama firmaları içerisinde teknolojiyi yakından takip eden firmamız size bir telefon kadar yakındır.