Perdeleriniz Güneşi Görünce Işıl Işıl Parlasın
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Kumaş Perde Yıkama

Kumaş Perde Yıkama hizmetimizde perdelerinizi titizlikle ve hijyenik olarak yıkamaktayız.

Kumaş Perde Yıkama işleminde atık su kesinlikle kullanılmamaktadır.

kumas-perde-yikama
Kumaş perdeleriniz özenle yıkanması gereken perde modelleri içerisinde yer alıyor. Özellikle kumaş perdeniz renkli ise o zaman daha da dikkatli olmalısınız. Perde temizliğinde kesin çözüm almak, işi rastlantıya bırakmamak içinse bizi tercih edebilir; perdelerinizi yenilenmiş bir şekilde bizden teslim alabilirsiniz.

Kumaş Perde Yıkama Hizmetimiz:

  • Perde yıkamanın ne kadar hassas ve zor bir görev olduğunun bilincinde olan temizlik firması olarak; öncelikle perdeleriniz için uygun sıcaklığı ayarlıyor ardından kumaş perdelerinizi özel teknolojik makinelerimizde yıkıyoruz.
  • Perdelerinizi yıkarken; kumaş perdelerinizin rengine ve kumaşına uygun deterjan ve temizlik malzemesi kullanıyor, maksimum hijyen koşullarını da göz önünde bulunduruyoruz.
  • Kir ve lekeleri de özel malzemelerimiz ile temizledikten sonra perdelerinizi kurumak üzere klimalı kurutma odalarımızda bekletiyor; tamamen kuruyan perdelerinizi ütülemeyi de unutmuyoruz.
  • Uygun ütü sıcaklığında ütülediğimiz ve montaja hazır hale gelen perdelerinizi paketliyor; size teslim etmek adına yola çıkıyoruz.
  • Bütün bu uygulamalarımızı gerçekleştirirken, kesinlikle atık su kullanmıyor; atık su kullanan temizlik firmalarından da uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.
  • Kısacası tüm kumaş perde yıkama işlemlerimizi formatına uygun bir şekilde yerine getiriyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Bizler halı yıkama sektöründe olduğu gibi kumaş yıkama alanında da yıllardır müşterilerimizi mutlu etmeyi başardık. Mutlu olmayı hak eden sıradaki müşterilerimizden biri de neden siz olmayasınız ki?
  • Tüm personellerimiz, işine özen gösteren, temizliği bir hayat felsefesi olarak benimsemiş, yetenekli çalışanlardan oluşuyor. Yani perdelerinizi deneyimli ellere teslim etmek için de bizi tercih edebilirsiniz.
  • Üstelik bizler tüm kumaş perde yıkama işlemlerinizi oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlayacağımızın ve sizi fazla bekletmeyeceğimizin de sözünü veriyoruz.

 

Kumaş Perde Yıkama firmaları içerisinde teknolojiyi yakından takip eden firmamız size bir telefon kadar yakındır.