Perdeleriniz Güneşi Görünce Işıl Işıl Parlasın
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Pendik Perde Yıkama

Pendik Stor Perde Yıkama Sayfasındasınız.

Pendik Stor Perde Yıkama bir Zümrüt Halı Yıkama Kuruluşudur.

Pendik Stor Perde YıkamaPerde Yıkama ciddi bir iştir. Ve biz bu konuda ülkemizin en iyileri arasında bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. perdeler zaman içinde farklı sebeplerden dolayı yıpranıp hasar görebilir ve kirlenirler. Bölgesel bozulmalar, mekanik sorunları, renklerde bozulma yahut renk karışması (yanlış temizleme sonucu sık karşılaşılan bir sorundur bu gibi sorunları uzman ekibimizle son derece titiz çalışmalar ardından gidermekteyiz.

Stor perdeler ve diğer perdeler onarım gerektirdiklerinde mevcut hasarın giderilmesinde aslına uygunluk ve tıpatıp aynı malzemenin kullanılması işin kalitesini yansıtır.

Pendik perde yıkama konusunda Firmamız yıllara dayanan tecrübesi, işinde uzmanlaşmış kadrosuyla perdeyıkama ve stor perde yıkama dendiğinde güvenle çalacağınız ilk kapı olmanın gururunu yaşamaktadır.

Çalışmalarımızı büyük bir titizlikle ve müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmekteyiz. Pendik perde yıkama esnasında ilk işimiz bize emanet ettiğiniz perdenin uygun koşullarda yıkanarak mevcut kirlerinden arındırıp orijinal rengine döndürmek olur.

Perdelerde kirlenme sorunları en sık karşılaşılanlar arasındadır. Gerek yılların getirdiği yıpranma gerekse temizlik sırasında çamaşır suyu gibi kullanılmaması gereken maddelerin kullanılmış olması özellikle perdeleri yıpratır. Bunun dışında bölgesel çürüme ve yırtılmalar da onarım gerektiren hasarlardır.

Buna yol açan birçok farklı neden arasında perdenin güneşe maruz kalması, yanlış temizlik malzemesi kullanılması, perde üzerine dökülen maddelerden oluşan hasarlar, güvelerin veya evcil hayvanların verdikleri zararlar sayılabilir.

Pendik perde yıkama , bakım ve onarım işlerinizi güvenle yaptırabileceğiniz firmamız, size yılların tecrübesini, geçmişten gelen birikimle uzman arkadaşlarımız aracılığıyla sunmaktadır.

Stor Perde yıkama alanı gün geçtikçe genişleyen bir hizmet alanına dönüşmektedir.

Bu durumdan kendine pay çıkaran firmamız son teknolojik stor perde yıkama makinalarıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Stor perde yıkama fiyatları ile uygun çözümler sunan firmamız stor perdelerinizi ücretsiz servis araçlarımızla evinizden veya iş yerinizden alarak hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yıkayıp temizledikten sonra tekrar evinize veya işyerinize perdelerinizi sorunsuz bir şekilde takmaktadır.

Perde yıkama firmaları içerisinde teknolojiyi yakından takip eden firmamız size bir telefon kadar yakındır.