Perdeleriniz Güneşi Görünce Işıl Işıl Parlasın
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Zebra Perde Yıkama

Zebra perde yıkama hizmetimizde perdelerinizi titizlikle ve hijyenik olarak yıkamaktayız.

Zebra perde yıkama işleminde atık su kesinlikle kullanılmamaktadır.

zebra-perde-yıkamaZebra Perde Yıkama da, Siz değerli müşterilerimiz bize ulaştıktan sona Profesyonel ekibimiz adresinizden Perdelerinizi kendileri söker daha sonra Markalama işlemi yapılır. Stor Perdeleriniz 1 gece kolada bekletildikten sonra kolalanmış perdeleriniz ekiplerimiz tarafından kapalı alanda bol su ve şampuan ile yıkanır. Kuruma işlemi yapıldıktan sonra paketleme işlemi yapılır. Bilginiz dahilinde Zebra Perdeleriniz 8 saat içinde adresinizden alındığı yere getirilip montaj edilir. Teslimat süremiz en fazla 3 gündür. Zebra perdelerde çift kat olması ve montajındaki zorluklar dolayısıyla yıkamaları çok güç perdelerdir. bu sebepten müşterilerimizin zebra perde yıkama konusunda uzman ve profesyonel bir hizmet alması gerekmektedir. Sizde zebra perde kullanıyorsanız evinizde veya işyeriniz de bize danışmadan kesinlikle zebra perde yıkama işlemi yaptırmayın uygun fiyat avantajı ve kaliteli bir hizmetle zebra perdeleriniz garantili bir şekilde yıkanmaktadır. Sektöründe uzun senelerdir sizlere zebra perde yıkama konusunda profesyonel bir hizmet veren firmamız şimdi yepyeni bir kampanya ve garanti adında zebra perdelerinizi yıkamaktadır.

Zebra Perde nasıl Yıkanır?

Zebra perde alındığında hemen sorulan ilk soru, bu tip bir perdenin temizliğinin nasıl yapılacağıdır. Unutulmamalıdır ki, bu perdeler genel olarak % 100 polyester iplikten üretilir. Yani bir tül perde ya da kumaş perde gibi temizlenmezler. Üstelik zebra perdelerin kumaşlarının üzeri Apre ile kaplıdır. Bu kaplama sayesinde kumaşın hava ile teması kesilir ve o kendine özgü sert yapısına kavuşur. Yine denilebilir ki, kullanılan mekanın ve sıklığın derecesine göre zebra perdeler oldukça dayanıklıdırlar. Zebra perde nasıl çıkarılır: Zebra perde yukarıda toplanır ve borusu ile birlikte yan kısımlardan çıkarılır. Zebra perde yıkama fiyatları ile ilgili bizleri ücretsiz arayarak bilgi alabilirsiniz.

Zebra perde yıkama hizmeti almak istiyorsanız bir telefonunuz yeterli olacaktır.