Perdeleriniz Güneşi Görünce Işıl Işıl Parlasın
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Perde Yıkama

Perde yıkama hizmetimizde perdelerinizi titizlikle ve hijyenik olarak yıkamaktayız.

Perde yıkama işleminde atık su kesinlikle kullanılmamaktadır.

perde-yikama

Ev ve ofislerin dekorasyonunu tamamlayan, evleri estetik bir boyuta kavuşturan parçalar arasında perdeler; özel bir yer tutuyor. Öyle ki mobilyalarla ya da halılarla uyumlu olmayan perdeler; mutfak, salon ya da yatak odası gibi hangi oda olursa olsun, göze hoş gelmeyen bir görünümün ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu yüzden de evlerinize perde seçerken, perdelerinizi, mobilya ve halılardan sonra ve titizlikle seçmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra perdelerin kötü görünmesini engellemek için de kapsamlı ve ayrıntılı bir perde yıkama işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Bizler; halı yıkama, perde yıkama ve koltuk yıkama hizmeti veren bir temizlik firması olarak; perde çeşitleriniz ne olursa olsun perdenizin kumaşına ve dokusuna en uygun malzemeler kullanarak; kaliteli bir perde yıkama hizmeti veriyoruz. Stor perde yıkama, zebra perde yıkama, Japon perde yıkama ya da kumaş perde yıkama vb. tüm perdelerinizi özel perde yıkama makinelerinde yıkıyor; standart ve yüzeysel bir perde yıkama işlemi gerçekleştirmekten de kaçınıyoruz.
Perde cinsiniz ne olursa olsun; kaliteli bir hizmet almak, perdelerinizi sanki yeni almış gibi temiz ve pırıl pırıl kullanmak adına bizleri tercih edebilir; temizlik konusunda en son teknolojiyi takip eden firmamıza güvenebilirsiniz. Başarılı ve eksiksiz bir perde yıkama nasıl yapılır? diye merak ediyor; ancak hiçbir firmanın hizmetinden memnun kalmıyorsanız; bizimle tanışabilir ve sürekli müşterilerimizden biri de sizler olabilirsiniz.

Nasıl bir perde yıkama hizmeti veriyoruz?

  • Öncelikle stor, zebra vb. perdelerinizi dilerseniz sizler için söküyor; ardından perdenin kumaş vb. özelliklerini göz önünde bulundurarak, en doğru perde yıkama makinesinde perdelerinizi yıkıyoruz.
  • Yıkama işlemlerini gerçekleştirirken, perde yıkama püf noktaları doğrultusunda hareket ediyor; işimizi büyük bir ciddiyet ile yerine getiriyoruz.
  • Doğru ve eksiksiz temizlik malzemeleri ile yıkadığımız perdeleri; klimalı odalarımızda kurutuyor, titiz bir şekilde ütülüyor ardından da paketliyoruz.
  • Montaj konusunda yardıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için de ücretsiz perde montaj hizmeti veriyoruz.
  • Sizlere oldukça ekonomik perde yıkama fiyatları sunuyor; böylelikle rakiplerimizden farklı olduğumuzu bir kez daha ispatlıyoruz.

Sizler de perde yıkama ihtiyaçlarınız için bizleri tercih edebilir; bizleri arayarak merak ettiğiniz her konudaki sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Perde yıkama firmaları içerisinde teknolojiyi yakından takip eden firmamız size bir telefon kadar yakındır.