Perdeleriniz Güneşi Görünce Işıl Işıl Parlasın
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama hizmetimizde perdelerinizi titizlikle ve hijyenik olarak yıkamaktayız.

Stor perde yıkama işleminde atık su kesinlikle kullanılmamaktadır.

Stor-Perde-Yikama

Çift mekanizmalı bir sisteme sahip olan ve hem güneşlik hem de tül olarak kullanılabilen stor perdeler; günümüzde hem ofis hem de ev ortamında birçok bay ve bayan tarafından tercih edilen perde modelleri arasında yer alıyor. Stor perde yıkama işlemlerin de diğer perdeler gibi çamaşır makinesinde değil de özel perde yıkama makinelerinde gerçekleşmesi gerekiyor.

Çocuk odaları, genç odaları ya da yatak odaları için birbirinden güzel ve farklı modelleri bulunan stor perdelerin temizliği de çoğu perdeye nazaran oldukça kolay diyebiliriz. Düzenli olarak stor perdelerin kumaşını ıslak bir bez yardımı ile silebilir, perdelerinizin kararmasının önüne geçebilirsiniz. Ancak 3 ay arayla stor perdelerinizin de kapsamlı bir temizliğe ihtiyaç duyduğunu unutmamalı, eksiksiz bir temizlik için kaliteli bir firmadan stor perde yıkama hizmeti almalısınız. Böylelikle stor perdelerinizin hem yaşam ömrünü uzatabilir hem de daha estetik ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bizler; halı yıkama, koltuk yıkama ve perde yıkama hizmeti veren, yıllardır halı ve perde temizliğinde başarılı işlere imza atan bir temizlik firması olarak; stor perdelerinizi de diğer halı, perde ve koltuklarınız gibi bizlere teslim etmenizi tavsiye ediyoruz.

Nasıl bir stor perde yıkama hizmeti veriyoruz?

  • Öncelikle dilerseniz stor perde söküm işlemlerini tamamlıyor ve stor perdelerinizi temizlenmek üzere firmamıza getiriyoruz.
  • Stor perdelerinizi yıkarken stor perde yıkama makinesi kullanıyor; stor perdelerinizi özel işleme tabi tutuyoruz.
  • Temizlik esnasında perdeleriniz de yer alan kir ve lekeleri çıkarmak için uygun temizlik malzemeleri kullanıyoruz.
  • Yıkama işleminin hemen ardından kurutma işlemini tamamlıyor ve perdeleriniz tamamen kuruyana dek paketleme aşamasına geçmiyoruz.
  • Paketlediğimiz stor perdeleri; dilerseniz sizin için pencerelerinize monte ediyor; monte işlemi için de ekstra bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

Oldukça uygun olan stor perde yıkama fiyatları ile bütçenizi de gözetiyor; müşteri memnuniyetine maddi beklentilerden daha çok önem veriyoruz.

Kaliteli, kapsamlı bir perde temizlik hizmeti almayı düşünüyor, ancak aradığınız temizlik firmasını bulmakta zorluk çekiyorsanız; bizleri tercih edebilir iletişim numaralarımız sayesinde bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Böylelikle stor perdelerinizi daha uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Perde yıkama firmaları içerisinde teknolojiyi yakından takip eden firmamız size bir telefon kadar yakındır.